„Rodnô Mòwa” to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs związany z językiem kaszubskim. W tym roku mieliśmy już jego 55. edycję. Dla niezorientowanych pragnę przypomnieć, iż jest to konkurs recytatorski, mający na celu popularyzację literatury kaszubskiej. Nasza szkoła włączyła się w
Nasi recytatorzy pośród najlepszych w województwie! Maria Hebel zwyciężyła!















