„Wiosenne przebudzenie” w Szkole Podstawowej w Bojanie

W miniony piątek, 22 marca, Szkoła Podstawowa w Bojanie zamieniła się w oazę radości i aktywności podczas niezwykłego wydarzenia o nazwie „Wiosenne przebudzenie”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie INNOVATIO oraz  Samorząd Uczniowski. To było prawdziwe święto zdrowia, aktywności i edukacji, które przyciągnęło uczniów wszystkich klas, od 0 do VIII.

Klasy 0-III wzięły udział w specjalnych quizach o owocach i warzywach, prowadzonych przez zespoły uczniów z Samorządu Uczniowskiego. Świeżo wyciskane soki z owoców dostarczonych przez Pomorskie Centrum Hurtowe RENK były hitem dnia, a radość na twarzach najmłodszych uczestników była nie do opisania.

Starsze klasy, od IV do VIII, miały szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania podczas pogadanki z panią dietetyk Agnieszką Danielewicz, a także skorzystać z cennych porad przedstawicieli klubów sportowych – Klubu Kolarskiego VELO CITY SZEMUD oraz Kaszubskiego Klubu Sportowego SFORA. Oprócz tego, uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności lekkoatletyczne oraz wziąć udział w ciekawych konkurencjach, które na długo pozostawiły niezapomniane wrażenia.

Dzięki ogromnemu wsparciu Stowarzyszenia INNOVATIO oraz hojności sponsorów, jak Pomorskie Centrum Hurtowe RENK, „Wiosenne Przebudzenie” stało się możliwe, a goście specjalni dostarczyli uczniom nie tylko wiedzy, ale i inspiracji do zdrowego i aktywnego życia.

Serdeczne podziękowania należą się także wszystkim gościom za ich pasję i zaangażowanie oraz organizatorom, którzy sprawili, że wszystko przebiegło sprawnie i na najwyższym poziomie.

To był dzień pełen radości, pozytywnej energii i inspiracji, który na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. „Wiosenne Przebudzenie” w Szkole Podstawowej w Bojanie to więcej niż wydarzenie – to prawdziwa uczta dla ciała i ducha!

Agata Gapińska

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Szkoły Podstawowej w Bojanie

 

 

„Wiosenne przebudzenie” w Szkole Podstawowej w Bojanie
Skip to content