W ramach projektu “Trzymaj formę” klasa 4a zorganizowała piknik międzyklasowy. Zadaniem uczniów było przygotowanie koszyków owocowych i warzywnych w określonych kolorach między innymi czerwonym, żółtym, pomarańczowym, zielonym. Uczniowie opracowali również ciekawe notatki na temat zawartych w owocach i warzywach barwników,
Spotkanie z dietetykiem #TrzymajFormę
Nasi uczniowie już wiedzą jak ratować życie!

I-III uczyli się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy – od sprawdzania przytomności i wzywania pomocy, po ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej oraz podstawy resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz broni oraz elementów wyposażenia wojskowego, który był częścią
Zagrożenia współczesnego świata #TrzymajFormę
Ostatnie zajęcia na basenie
Lekcja przyrody w IId
Spływ kajakowy Piaśnicą
Spotkanie uczniów w ambulansie
Kolejne zwycięstwo w Igrzyskach Młodzieży
Program Trzymaj Formę – Zdrowy talerz dla zerówki
Zebrania z rodzicami
W czwartek 5 czerwca odbędą się w naszej szkole zebrania z rodzicami.
Świetlicowe eksperymenty
WYCIECZKA KLAS 1 C I 1 E DO WEJHEROWA
Zdrowe drugie śniadanie w klasie 3b

W poniedziałek uczniowie klasy 3b wzięli udział w wyjątkowych zajęciach kulinarnych, podczas których przygotowywali pożywne drugie śniadanie. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji tematu dotyczącego zasad zdrowego odżywiania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem komponowały swoje śniadaniowe zestawy, wykorzystując pełnowartościowe produkty: świeże












