Drużyna siatkarzy dzielnie reprezentowała naszą szkołę na półfinałach województwa Pomorskiego w ramach Igrzysk Młodzieży. Mimo osłabienia zespołu kontuzjami pewnie wygrali pierwszego seta z drużyną Chwaszczyna i ulegli dopiero w tie breaku. Zwycięzcą tego etapu rozgrywek został utytułowany zespół gospodarzy z
Igrzyska Młodzieży – półfinały














