W poniedziałkowy poranek uczniowie klasy IId przynieśli do sali lekcyjnej piękne okazy polnych roślin. Zebrali je wspólnie z rodzicami podczas spacerów po łąkach i polach, a następnie starannie wysuszyli. Było to wprowadzenie do zajęć przyrodniczych, podczas których dzieci tworzyły własne
Lekcja przyrody w IId












