Kolejny dzień pełny aktywności dla radości za nami. Uczniowie naszej szkoły spędzili dzień pełen emocji i nowych doświadczeń podczas spływu Piaśnicą. Mimo niepokojących prognoz pogoda nam dopisała. Wszyscy sobie świetnie poradzili i nikt nie zgubił się w krętych meandrach rzeki.
Spływ kajakowy Piaśnicą












