W dniu 03.06.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Gdyni. Pomysłodawczyniami konkursu są pani Roma Doering i pani Iwona Bednarz, które zaprosiły do udziału w konkursie także uczniów z naszej szkoły.

Jury miało okazję wysłuchać młodych wykonawców, którzy swoimi występami prezentowali bardzo wysoki poziom.

Zarówno jury, jak i publiczność bardzo wysoko ocenili występy uczniów z naszej szkoły. Lena Klimczyk zachwyciła wszystkich swoim wykonaniem piosenki „When we were Young” i otrzymała za swój występ I miejsce. Natomiast Nikodem Rospondek, uczeń klasy VI a, piosenką „Perfect”, wyśpiewał II miejsce.

Gratulujemy !!! I życzymy kolejnych sukcesów!

no images were found

Danuta Mostrąg i Paulina Bogusz Tessmar