XII REGIONALNY FESTIWAL POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ

MORE THAN WORDS 2019 – NASI UCZNIOWIE PONOWNIE NA PODIUM

muzyka

W dniu 27 kwietnia 2019 otrzymaliśmy werdykt konkursu organizowanego przez II STO w Gdańsku, którego koordynatorem jest pan Jakub Zaleski. Nasi uczniowie niemalże od początku trwania festiwalu biorą w nim udział co roku otrzymując nagrody za prezentowane przez siebie utwory.

W tym roku naszą szkołę w XII Regionalnym Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej More Than Words reprezentowało troje uczestników – Nikodem Rospondek uczeń klasy VIa, Lena Klimczyk uczennica klasy VIIIa i Magdalena Polaszek uczennica klasy VIII b.

Jury konkursowe w składzie Joanna Knitter, Angelika Łania i Jakub Zaleski również w tym roku doceniło uczniów z naszej szkoły.

Miło nam wszystkich poinformować, że uczniowie reprezentujący naszą szkołę, występujący w dwóch kategoriach wiekowych – klasy IV-VI i klasy VII-VIII otrzymali następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii klas IV- VI

Nikodem Rospondek –  III miejsce

W kategorii klas VII- VIII

Lena Klimczyk– III miejsce

Magdalena Polaszek– wyróżnienie

Gratulujemy osiągnięć, a tych, którzy chcieliby zobaczyć występy naszych uczniów na żywo informujemy,  będzie ich można usłyszeć w Koncercie Laureatów, który odbędzie się dnia 14 maja o godzinie 10.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku przy ul. Korzennej.

Danuta Mostrąg i Paulina Bogusz- Tessmar