W rozegranym w środę 10 kwietnia finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej „Z Podwórka Na Stadion” świetnie spisali się nasi chłopcy zdobywając trzecie miejsce.
Nasi młodzi piłkarze pokonali w fazie grupowej  rówieśników z Lęborka i Kwidzyna oraz zremisowali z SP Czarne. W ćwierćfinale pewnie 5-0 wygrali z drużyną z Gdańska, by w w półfinale doznać jedynej porażki 1-0 z zespołem że Stężycy (późniejszym zwycięzcą turnieju). W meczu o brązowe medale zasłużenie pokonali chłopców z Malborka.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Michał Polaszek, Janusz Zandecki, Maksymilian Czech, Oskar Śliwowski, Oskar Gnabasik, Mateusz Damięcki, Szymon Tkaczyk, Mateusz Kunikowski, Mikołaj Wizimirski, Jan Bzika oraz Rafał Rutkowski.

Wielkie gratulacje!!!! Chociaż niedosyt pozostał.