KiermaszW popołudniową  środę  – 5.12.2018 r. – odbył się Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Gościliśmy mieszkańców Bojana, rodziców naszych uczniów. Wszyscy mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe występy przygotowane specjalnie na ten szczególny dzień. Od wielu tygodni  uczniowie, nauczyciele oraz rodzice przygotowywali się to tego wydarzenia. Wynikiem ich pracy była bardzo bogata i oryginalna oferta ozdób świątecznych, które to można było zobaczyć na  klasowych stoiskach. Do świątecznej atmosfery przyczyniły się także muzyczne występy dzieci i młodzieży. W międzyczasie nasi goście mogli spróbować pysznych ciast, gofrów oraz napić się  kawy. Dodatkową atrakcją przygotowaną specjalnie na Kiermasz Świąteczny była możliwość degustacji potraw zorganizowana przez restaurację „Smak i czas”. Dzięki tym przedsięwzięciom, dzięki pomocy rodziców i gości udało nam się zgromadzić potrzebne fundusze – na strefę bezkomórkową w naszej szkole.  Kiermasz, jak zwykle cieszył się ogromnym powodzeniem. Z tego powodu uczniowie mieli dużo radości i satysfakcji. Ich praca oraz praca nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców została doceniona, a wydarzenie było miłym akcentem  podczas oczekiwania  na święta.

Szczególne podziękowania skierowane są do Rodziców naszych uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie i obsługę tego wydarzenia.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Beata Dunst