AniołSamorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Bojanie serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace plastyczne na konkurs „Anieli Grają dla Hospicjum”. Tegoroczne zadanie, bo to już XXII edycja konkursu, polegało na przygotowaniu kartki świątecznej. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się również w tę akcję organizowaną na terenie naszej szkoły.

Dziękujemy za to, że w codziennym zabieganiu znaleźliście chwilę, aby zatrzymać się i podarować swój czas, swoje talenty  i serce, by stworzyć  wspaniałe prace, które po rozstrzygnięciu konkursu zostaną przekazane na cele charytatywne Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku.

Czekamy na wyniki konkursu, a wszystkim tym, którzy przygotowali prace życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszych małych artystów chociaż nie zawsze wygrana jest najważniejsza. Czasem mały, niepozorny gest – jak przygotowanie pracy, może sprawić, że na czyjejś twarzy pojawi się uśmiech, który zawsze jest największym podziękowaniem za to co robimy dla innych.

Anioły

Danuta Mostrąg opiekun Samorządu Uczniowskiego