W dniu 19 maja 2017 uczniowie Zespołu Szkół w Bojanie po raz kolejny wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Piosenki Angielskiej „My Favourite Things”. Nasza szkoła bierze udział w tym konkursie od początku jego istnienia, a nasi uczniowie co roku zajmują na nim miejsca na podium.

W tym roku naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych- Szkoła Podstawowa – klasy IV-VI i Gimnazjum. W każdej z tych kategorii uczestnicy mogli wziąć udział w następujących podkategoriach: piosenka- solo, piosenka- zespół i wiersz.

Miło nam Państwa poinformować, że w tegorocznej odsłonie konkursu nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli ogromny sukces. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli w nim udział otrzymali miejsca na podium, a wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych wyglądają następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA:

I miejsce Martyna Bartosiak i Julia Bieszke w kategorii piosenka- zespół;
II miejsce Igor Kajetanowicz w kategorii wiersz
III miejsce Ola Mańka w kategorii piosenka- solo

GIMNAZJUM:

I miejce Oliwier Odya w kategorii wiersz
II miejsce Sebastian Nowak w kategorii piosenka- solo
III miejsce Aleksandra Perz i Estera Rospondek w kategorii piosenka zespół

Gratulujemy sukcesów !

Paulina Bogusz Tessmar i Danuta Mostrąg