DD

Wójt Gminy Szemud, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn pt. „Gminny Dzień Dziecka na Wesoło”, który odbędzie się w niedzielę 28 maja 2017 r. na boisku sportowym w Łebnie.  Partnerami imprezy są:  Rada Sołecka wsi Łebno, Rada Sołecka wsi Zęblewo oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łebnie.

Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 18.00. Na początku wystąpią dzieci    z SP Łebno, które zaprezentują skecze. Następnie odbędzie się  koncert koła gitarowego działającego przy GCKSiR w Szemudzie. Głównym punktem programu będzie zabawa z aktorami  agencji artystycznej WERTINI z Nysy. Występom aktorów będą towarzyszyć  wystrzałowe efekty specjalne m.in. generatory baniek mydlanych oraz wytwornice dymu zapachowego. Na zakończenie zapraszamy dzieci na fitness pod kierunkiem Weroniki Piszczak – Kochańskiej.

Na festyn strażacy OSP Łebno przyjadą wozem strażackim, który będzie można na miejscu zwiedzić. Ponadto będzie czynne stoisko – malowanie twarzy, czynna będzie fotobudka, stoiska z zabawkami, cukierkami i watą cukrową. Będzie można kupić ciasto, zapiekanki, hod-dogi, kiełbaski z grilla i inne smakołyki. Będą czynne bezpłatne zjeżdżalnie i dmuchane place zabaw.

Zachęcamy również w trakcje festynu do udziału w akcji charytatywnej „WIELKIE SERCA MAMY, REHABILITACJĘ FILIPA WSPOMAGAMY”.

Zapraszamy cale rodziny do wspólnego świętowania. Podaruj dzieciom uśmiech!!!

Organizatorzy