24 marca 2017 r. pięć dziewczynek z grupy 0a reprezentowało naszą szkołę w III Festiwalu Piosenki o Zdrowiu „Śpiewaj na zdrowie” Festiwal zorganizowali pracownicy Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Wejherowie we współpracy z dyrekcją i pracownikami Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Szemudzie, PTOZ Oddział Terenowy w Wejherowie i przy ogromnym wsparciu finansowym Urzędu Gminy Szemud.

W wydarzeniu wzięło udział 9 zespołów z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli działających na terenie naszej gminy. Wszystkie grupy otrzymały upominki. Dodatkową nagrodą był zdrowy poczęstunek oraz zabawny występ Teatru Włóczykij pt. „Prawdziwy skarb pirata Groszka”.

Tegorocznym zwycięzcą festiwalu okazał się zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Łebieńskiej Hucie. Serdecznie gratulujemy!

Maria Rogińska