English MenUWAGA UCZNIOWIE !!!

SZKOLNY KONKURS
PIOSENKI ANGIELSKIEJ „YOU CAN SING”

(DLA KLAS IV-VI i I-III GIM.)

(eliminacje do konkursu „My Favourite Things” , Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej, IV Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej „English For Fun”, VIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Angielskiej „MORE THAN WORDS”  i kilku innych)  🙂 

ODBĘDZIE SIĘ DNIA 08.02.2016 r. O GODZINIE 13.45 NA HOLU GIMNAZJUM .

NutaUCZNIOWIE ZAINTERESOWANI UDZIAŁEM W KONKURSIE PRZYGOTOWUJĄ JEDNĄ LUB DWIE PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM (STWORZONE W KRĘGU KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ BĄDŹ TEŻ WŁASNEGO AUTORSTWA) PRZY AKOMPANIAMENCIE NA ŻYWO LUB W WERSJI PÓŁ PLAYBACK Z PODKŁADEM NA CD LUB PENDRIVE.

W KONKURSIE UCZESTNICZYĆ MOGĄ ZESPOŁY (NIE WIĘCEJ NIŻ 6 OSÓB W ZESPOLE) LUB SOLIŚCI.Nuta 2

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU PRZYJMOWANE BĘDĄ NA KARCIE KONKURSOWEJ DO WTORKU  02.01.2016 U NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. LISTA OSÓB, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W KONKURSIE ZOSTANIE WYWIESZONA NA TABLICY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W DNIU 03.02.2016 r.

ZWYCIĘZCY KONKURSU ORAZ OSOBY WYRÓŻNIONE BĘDĄ REPREZENTOWAŁY NASZĄ SZKOŁĘ NA KONKURSACH WOJEWÓDZKICH I GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI I POEZJI W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE 😀 I SŁUŻYMY POMOCĄ I DOBRĄ RADĄ W KWESTII DOBORU UTWORÓW, PRACY NAD TEKSTEM.

WASI NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO  😀 

WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT KONKURSU UDZIELAJĄ OPIEKUNOWIE KONKURSU NA TERENIE SZKOŁY:  DANUTA MOSTRĄG, AGNIESZKA MYSZK i  PAULINA BOGUSZ-TESSMAR.

Na co będzie zwracało uwagę jury?

  • Dobór repertuaru;
  • Wymowę i dykcję;
  • Interpretację;
  • Umiejętności wokalne- walory głosowe, muzykalność, poczucie rytmu;
  • Ogólny wyraz artystyczny;

Do pobrania =>  KARTA UCZESTNIKA.doc (111 pobrań)  ikona word
lub  KARTA UCZESTNIKA.pdf (116 pobrań)  ikona_pdf