PierwszakiWychowawca klasy Ia, p. Beata Wiśniewska wraz ze swoimi uczniami zaprosiła 17 czerwca 2015r. do swojej sali przedszkolaków z Przedszkola im. Jana Pawła II w Bojanie. Maluchy przeżywały tę wycieczkę, bowiem większość z nich pójdzie po wakacjach do klasy I. Dzieci z grupy NUTKI zobaczyły jak uczą się pierwszoklasiści i jak wygląda ich sala lekcyjna.

Największe emocje u naszych gości wzbudziła lekcja w klasie Ia, podczas której poczuli się jak prawdziwi uczniowie i wzięli udział w zajęciach. Maluchy zwiedziły także stołówkę szkolną i szatnię, w której już niedługo też będą przebywać. Na zakończenie spotkania przedszkolaki w podziękowaniu za spotkanie wręczyli uczniom klasy I własnoręcznie wypisany dyplom , piękny, papierowy słonecznik oraz przepyszne słodkości.

Mamy nadzieję, że spotkanie w naszej szkole ułatwi dzieciom, w niedalekiej przyszłości, naukę już jako pierwszoklasistom.

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

B.Wisniewska