Dnia 04.12.2014 roku w Zespole Szkół w Bojanie odbył się coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Jak co roku szkoła wypełniła się zapachem domowych wypieków przygotowanych przez personel kuchenny naszej szkoły. Korytarze zachwycały dekoracjami świątecznymi misternie przygotowanymi przez nauczycieli z uczniami. Na pięknie ubranych stołach każdej klasy nie brakowało stroików, girland, choinek oraz innych ozdób świątecznych. Można było również się zaopatrzyć w kartki świąteczne. A wszystko to wynik misternej pracy uczniów.

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nie brakowało kolęd w wykonaniu uczniów. Nad przygotowaniem do ich występu czuwali nauczyciele naszej szkoły, którzy sami przygotowywali śpiewających. Poza kolędami część artystyczna obfitowała w piosenki świąteczne i małe formy teatralne. Widzowie mogli skorzystać z kącika kawiarnianego i zajadając smakołyki uczestniczyć w występach dzieci i młodzieży.W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół w Bojanie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie Kiermaszu Świątecznego. Jego klimat nastroił nas optymistycznie na ten ciepły, radosny czas zbliżającej się nocy Bożego Narodzenia. Dziękujemy wychowawcom klas za zaangażowanie uczniów w organizację poszczególnych stoisk; młodzieży, za przepiękne własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Na stołach widzieliśmy efekty kreatywności i zapału do pracy. Gorące podziękowania dla Rodziców, którzy włączyli się czynnie w przygotowania, wykonywali stroiki, jak również dla tych, którzy zaszczycili spotkanie swoją obecnością i wspierali dzieci w ich przedsięwzięciu. Ukłony dla wszystkich pedagogów, którzy obsługiwali stanowiska gastronomiczne w czasie Kiermaszu, prowadzących część artystyczną. Szczególne podziękowania dla personelu niepedagogicznego szkoły za wytrwałą pomoc w organizacji Kiermaszu. Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się świetnie oraz że w przyszłym roku również weźmiecie udział w przygotowaniu Kiermaszu, który na stałe zapisał się w tradycji naszej Szkoły.