W dniu 17 maja br. zespół taneczny UNBEATEN z Zespołu Szkół w Bojanie wziął udział w X Turnieju Formacji Tanecznych, który odbywał się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bolszewie. Udział w Turnieju wzięło aż 60 zespołów tanecznych nie tylko z terenu Małego Trójmiasta, ale również z tak dalekich miejscowości jak: Międzychód, Sławno, Koszalin, Gdańsk, Bojano, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Lębork czy Bydgoszcz.
Organizatorem tego Turnieju był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Wejherowo i Starostwa Powiatowego w Wejherowie. Zgromadzonych uczestników, ich opiekunów, przybyłych gości i publiczność przywitała Wicedyrektor PZPOW – Pani Mariola Błaszczuk.
Poziom tego Turnieju był bardzo wysoki i wyrównany – młodzież bardzo ambitnie potraktowała te zawody, przygotowując się na nie już od dłuższego czasu.
Na uwagę zasługuje fakt, że zespół UNBEATEN w składzie: Weronika Jagodzińska, Patrycja Liebon, Sandra Nürnberg, Wiktoria Nürnberg oraz Urszula Pawlus: otrzymał wyróżnienie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!