1 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Zabawowo -Sportowy, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III gimnazjum, którzy zmagali się w konkurencjach wymagających nie tylko zwinności, szybkości i siły, ale także wzajemnego współdziałania, takich, jak: odbijanie rakietką piłeczki pingpongowej, przeciąganie liny, drużynowy skok w dal, kręcenie kółka hula-hop, skoki przez skakankę, kręgle, wyścigi z balonami między nogami oraz wyścigi chłopców na obcasach, które okazały się największym hitem imprezy. Ponadto reprezentanci klas uczestniczyli w turnieju wiedzy o sporcie oraz w konkursie „Mam talent”, polegającym na przedstawieniu jakiejś niezwykłej umiejętności, bądź talentu. Dodatkowe punkty można było otrzymać za efektowne kibicowanie oraz oryginalne i kolorowe stroje.

Niekwestionowanym zwycięzcą turnieju okazała się klasa IIa, tuż za nią uplasowała się klasa IIb, a następnie IIIb, IIIa, Ia i Ib. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało trzyosobowe jury, w składzie:p. Agnieszka Myszk (przewodnicząca), p.Gabriela Szczodrowska, p. Renata Lassin.

Wszyscy uczestnicy imprezy – zarówno zawodnicy, jak i kibicujący świetnie się bawili i uśmiechnięci oraz pełni wrażeń i zabawnych wspomnień wrócili na lekcje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Katarzyna Bobrucka