Witaj Szkoło!

Jak co roku, po dwumiesięcznej rozłące wakacyjnej nasza szkoła była miejscem uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Dzieci i rodzice oraz pracownicy szkoły zebrali się w szkole na uroczystym apelu. Po tradycyjnym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Danuta Hefta. Powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła rodzicom grono pedagogiczne. Nie zabrakło też oczywiście informacji na temat organizacji życia szkolnego i planów na nadchodzący rok szkolny.

Przemówienie Pani Dyrektor zakończyło wspólną część uroczystego apelu, następnie dzieci wraz ze swoimi wychowawcami udały się do sal w celu przedstawienia planów na najbliższe dni. Dzieci w klasach dzieliły się swoimi wrażeniami z wakacyjnych przygód i miały okazję przywitać się wzajemnie, po długiej wakacyjnej rozłące.

Wraz z rozpoczętym rokiem szkolnym wszyscy członkowie szkolnej społeczności zadają sobie w duchu pytanie, co on przyniesie, czy będzie się różnił od poprzednich, które zapadły nam w pamięć. Chcemy, aby był udany i pełen niezapomnianych chwil, abyśmy mogli za dziewięć miesięcy cieszyć się z dobrze przepracowanego czasu.